A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дублянська міська рада
Львівська область, Львів

Пільги для сімей загиблих учасників АТО на ремонт житла, забезпечення житлом, відведення земельних ділянок

 

Пільги для сімей загиблих учасників АТО  на ремонт житла, забезпечення житлом, відведення земельних ділянок

  • позачерговий безплатний капітальний ремонт власних жилих будинків і першочерговий поточний ремонт жилих будинків і квартир;
  • Б) позачергове забезпечення жилою площею осіб, які потребують поліпшення житлових умов, у тому числі за рахунок жилої площі, що передається міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, підприємствами та організаціями у розпорядження місцевих рад та державних адміністрацій. При цьому особи забезпечуються жилою площею протягом двох років з дня взяття на квартирний облік.

Примітка: для отримання житла особа повинна підпадати під одну з категорій «осіб, що потребують поліпшення житлових умов».

  • Першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва сім’ям загиблих військовослужбовців.

Члени сім’ї загиблого можуть безоплатно отримувати земельні ділянки в такому розмірі:

— для ведення особистого селянського господарства – не більше 2,0 га;

— для індивідуального дачного будівництва — не більше 0,10 гектара

— для ведення садівництва – не більше 0,12 гектара;

— для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах – не більше 0,25 гектара, в селищах – не більше 0,15 гектара, в містах – не більше 0,10 гектара.

  • одержання позики на будівництво, реконструкцію або капітальний ремонт жилих будинків і подвірних будівель, приєднання їх до інженерних мереж, комунікацій, а також позики на будівництво або придбання дачних будинків і благоустрій садових ділянок з погашенням її протягом 10 років починаючи з п’ятого року після закінчення будівництва.

Примітка: у разі загибелі (смерті) позичальника (одного з членів сім’ї позичальника) –військовослужбовця, що настала під час проходження ним військової служби у період проведення АТО, за рахунок бюджетних коштів погашається вся сума зобов’язань за кредитом, що існувала на момент його загибелі (смерті) .

  • першочергове право на вступ до житлово-будівельних (житлових) кооперативів, кооперативів по будівництву та експлуатації колективних гаражів, до садівницьких товариств, на придбання матеріалів для індивідуального будівництва і садових будинків, технічне обслуговування та забезпечення стоянками транспортних засобів;

Пільги для сімей загиблих учасників АТО  при сплаті обов’язкових платежів

Пільги зі сплати податків, зборів, мита та інших платежів до бюджету відповідно до податкового та митного законодавства;

Примітка: відповідно до податкового законодавства не включається до оподатковуваного доходу благодійна допомога, надана (виплачена) благодійниками, які внесені до Реєстру волонтерів антитерористичної операції, на користь членів сімей УБД, які під час участі в АТО зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я, загинули, померли внаслідок поранення чи визнані безвісно відсутніми.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора