A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дублянська міська рада
Львівська область, Львів

53-га позачергова СЕСІЯ ДУБЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІДБУДЕТЬСЯ 21 травня 2020 РОКУ О 15.00 год. Дата створення: 16:04 19.05.2020

ПРОЕКТ

Порядку денного 53-ої  сесії Дублянської міської ради

21травня 2020 р. о 15:00 год.

На розгляд сесії внести такі питання:

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1.Про порядок денний 53-ої сесії сьомого демократичного скликання

2. Про внесення змін до показників  міського бюджету на 2021  рік.

3. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва об’єкта каналізування району урочищ Малиняк 1, Малиняк 2 в межах вулиць Київська-Куліша-Малинова-Підлісна-Скала Старицького-Сонячна та масиву Дачний у м. Дубляни, Жовківського району, Львівської обл.

4. Про затвердення детального плану території для каналізування району урочище Малиняк 1, Малиняк 2 в межах вулиць Київська-Куліша-Малинова-Підлісна-Скала-Старицького-Сонячна та масиву Дачний у м.Дубляни, Жовківського району, Львівської області.

5. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021рік.

6. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік.

7. Про встановлення ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності на 2021 рік.

8. Про затвердження комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на території Дублянської міської ради  на 2021рік.

9. Про затвердження антикорупційної програми на 2020р./2021р.

10. Про затвердження Програми сприяння створення та підтримки діяльності багатоквартирних будинків (ОСББ) на 2020-2021 роки.

11.Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг при виконавчому комітету Дублянської міської ради.

12. Про затвердження регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг при виконавчому комітету Дублянської міської ради»

13. Щодо визначення відповідальною за організацію та проведення процедур закупівлі/спрощених закупівель Уповноваженої особи.

14.Про затвердження експертно грошової оцінки земельної ділянки, що розташована за адресою:Львівська область, Жовківський р-н, м. Дубляни, вул. Сонячна—Львівська для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій площею 0,1115 га , кадастровий номер 4622710200:04:000:1057.

15. Про надання дозволу на виготовлення експертно-грошової оцінки нежитлових приміщень в багатоквартирному житловому будинку по вул. Шевченка, 23 в м.Дубляни,площею 217,7 кв.м

16. Про внесення змін в рішення Дублянської міської ради.

16.1. Про внесення змін в рішення №18 від 28 вересня 2017 року «Про надання погодження на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства на території Дублянської міської ради, Жовківського р-н, м. Дубляни (за межами населеного пункту) громадянам членам Дублянського товариства політичних політв’язнів і репресованих (згідно додатку), орієнтовною площею 0,06га»

16.2.Про внесення змін в рішення №14 від 22.10.2015 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 0,07 га в урочищі «на торфах» , в м. Дубляни».

16.3. Про внесення змін в рішення №211 від 30.01.2020 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (КВЦПЗ 11.02) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості кадастровий номер 4622710200:04:000:1087 площею 0,0310 га за адресою: Львівська область, Жовківський район, м. Дубляни вул. Львівська, 23 в оренду  на 5 років гр. Макрушину Артуру Миколайовичу».

16.4. Про внесення змін в рішення №14 від 24.11.2016 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж) земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства площею 0,045 га, яка знаходиться на території Дублянської міської ради, урочище «Галицька вежа».

16.5.Про  внесення змін до Рішення сорок п’ятої сесії  сьомого демократичного скликання Дублянської міської ради Львівської області від 31.10.2019р. №33.

17. Про надання дозволу на   розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

18.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, індивідуального дачного садівництва, садівництва, особистого селянського господарства.

19. Про надання дозволу на розширення МАФу згідно договору оренди на право тимчасового користування окремими конструктивними  елементами благоустрою для розміщення малої архітектурної форми , площею 30 м. кв. (включно з розширенням на 45 м.кв. павільйон) за адресою м.Дубляни, вул. Шевченка, гр. Скірі Василю Івановичу.

20. Про надання дозволу на продовження договору оренди нежитлового приміщення по вул.. Львівська,7 в м. Дубляни, гр.. Кригуль Л.Є.

21. Про надання дозволу на виготовлення детального плану земельної ділянки по зміні цільового призначення.

21.1.Про надання дозволу на виготовлення детального плану земельної ділянки по зміні цільового призначення для ведення особистого селянського господарства на для будівництва та обслуговування житлового будинку , господарських будівель та споруд гр. Козінчак Софії Тарасівні.

Про надання дозволу на виготовлення детального плану земельної ділянки по зміні цільового призначення для ведення особистого селянського господарства на для будівництва та обслуговування житлового будинку , господарських будівель та споруд, площею 0,07 га за адресою :м. Дубляни, вул. Коновальця, гр. Набит Оксані Володимирівні.

21.2.Про надання дозволу на виготовлення детального плану земельної ділянки по зміні цільового призначення для ведення особистого селянського господарства на для будівництва та обслуговування житлового будинку , господарських будівель та споруд, гр. Набит Оксані Володимирівні.

21.3 Про надання дозволу на виготовлення детального плану земельної ділянки по зміні цільового призначення з для ведення особистого селянського господарства на для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, офісно-торгово-складських приміщень, будівель ринкової інфраструктури, в с. Малі Підліски, вул. Південна , гр. Скрипець Ользі Олегівні .

21.4 Про надання на виготовлення детального плану земельної ділянки по зміні цільового призначення з для ведення особистого селянського господарства на для будівництва та обслуговування офісних приміщень станції тех. Обслуговування та мийки, в с. Малі Підліски, вул. Південна , гр. Антоник Лідії Стефанії .

21.5 Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території між вул. Сонячною та вул. Львівською  у м. Дубляни, з метою зміни цільового призначення площею 0,0520 га кадастровий №4622710200:04:000:0135 (існуюче цільове призначення 02.01-для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд) з метою будівництва гаражних боксів (СТО), пропоноване цільове призначення (12.08-для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій) гр. Лопацькому Дмитру Андрійовичу .

22.Про надання дозволу виконавчому комітету Дублянської міської ради на виготовлення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності в межах населеного пункту м. Дубляни, вул.. Шевченка.

23. Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу їх у власність на земельних  торгах у формі аукціону.

24. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  (КВЦПЗ 03.07), площею 0,1301, що розташована: Львівська обл., Жовківський р-н, м.Дубляни (в межах населеного пункту), вул. Сонячна –Львівська.

25. Про затвердження детального плану території земельної ділянки по зміні цільового призначення для ведення особистого селянського господарства на для будівництва і обслуговування комерційної діяльності, площею 0,20 га в с. Малі Підліски, по вул. Київська Безноско Євгену Івановичу.

26. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, ведення індивідуального садівництва, ведення особистого селянського господарства.

27. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд, ведення індивідуального садівництва, ведення особистого селянського господарства.

28.Різне.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора