A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дублянська міська рада
Львівська область, Львів

Пільги для сімей загиблих учасників АТО на медичне обслуговування

Пільги для сімей загиблих учасників АТО на медичне обслуговування

 

 • безплатне одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення за рецептами лікарів;

Примітка: відпуск лікарських засобів безоплатно та на пільгових умовах у разі амбулаторного лікування осіб провадиться аптеками за рецептами, виписаними лікарями лікувально-профілактичних закладів за місцем проживання цих осіб.

 • безплатне першочергове зубопротезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів) — можливе як у державних так і приватних стоматологічних клініках (проте не у всіх);

Примітка: цими двома пільгами можна користуватися за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу.

 • безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням або одержання компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування.
  Хто забезпечує — структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчі органи міських рад.

Що потрібно робити:

 • Отримати довідку за формою 070/о у тій лікувальній установі, де член сім’ї загиблого проходив лікування;
 • Подати заяву та медичну довідку та довідку з місця роботи про те, що їм не видавалася безплатна путівка протягом 2 попередніх років (для працюючих осіб та осіб, що не досягли встановленого законодавством пенсійного віку, забезпечуються путівками за місцем основної роботи або за місцем обліку в структурних підрозділах);
 • Стати на облік в органі соціального захисту населення за місцем проживання.
 •  Отримати путівку в порядку черговості у міру надходження путівок строком на 18-21 день один раз на два роки.

Примітка:
1. Особа, що перебуває на обліку для забезпечення путівки в структурних підрозділах з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органах міських рад, але в поточному році одержала безплатну путівку в іншій організації, знімається з обліку.
2. Компенсація за доплату, пов’язану з поліпшенням умов проживання в санаторії, та за продовження строку лікування не здійснюється.
3. Можливо отримати грошову компенсацію замість путівки.
4. Компенсація вартості самостійного санаторно-курортного лікування членам сім’ї загиблого виплачується за їх бажанням у розмірі вартості самостійного санаторно-курортного лікування на час проведення оздоровлення, але не більше ніж середня вартість санаторно-курортної путівки.

 • щорічне медичне обстеження і диспансеризація із залученням необхідних спеціалістів;
 • першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація;
 • користування при виході на пенсію (незалежно від часу виходу на пенсію) чи зміні місця роботи поліклініками та госпіталями, до яких вони були прикріплені за попереднім місцем роботи.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора