A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дублянська міська рада
Львівська область, Львів

20.01.2017р. Старшокласники жовківщини вивчають «Основи податкових знань»

 

Старшокласники жовківщини вивчають  «Основи податкових знань»

Напередодні, фахівці Жовківського відділення Личаківської ОДПІ, разом з керівництвом Управління Пенсійного фонду  провели ряд зустрічей з девятикласниками Забірсьої, Липницької,  Новокамянської, та Смереківської шкіл.

На уроці податківці ознайомили учнів з правами та обов’язками платників податків, розповіли історію виникнення податків, презентували підручник «Основи податкових знань».

“Сьогодні ви учні - завтра будете студентами, можливо, хтось влаштується працювати, або самостійно відкриє підприємницьку діяльність, і, таким чином, ви набудете статусу платника податків,  саме тому ми приїхали до вас, щоб розповісти про податкову систему, механізми оподаткування,  та необхідні складові економічної культури майбутніх платників податків”-зазначила  головний державний інспектор Жовківського відділення Личаківської ОДПІ Наталія Сиротюк.

Вивчення цього курсу допоможе молоді зрозуміти для чого сплачуються податки, чому вони є основою добробуту держави та суспільства, та соціальним захистом у пенсійному віці.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора