A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дублянська міська рада
Львівська область, Львів

23.03.2017р. За "круглим столом" про легалізацію виплати заробітної плати

23.03.2017р. За "круглим столом" про легалізацію виплати заробітної плати

Нещодавно в приміщенні Жовківського відділення Личаківської ОДПІ проведено зустріч з керівниками та бухгалтерами у рамках "круглого столу" з питань легалізації заробітної плати. Зустріч відбулася за участю  заступника начальника- начальника Жовківського відділення Личаківської  ОДПІ Богдана Звізла.

"Сьогодні, все частіше доводиться зустрічатися з таким явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин. Від неналежного оформлення трудових відносин, перш за все, страждає особа, яка погоджується на таку працю"-зазначив Богдан Йосипович.
Саме тому під час проведення зустрічі суб"єктам господарювання надаються роз"яснення з приводу оформлення трудових відносин і використання найманої праці та відображення в податковій звітності.
 Присутнім звернули увагу, що легально висока заробітна плата,  забезпечить нашим громадянам  достойні стандарти життя та соціального захисту ,а  неукладені належним чином трудові відносини призводить до: ненадходження податків до місцевих бюджетів, які б направлялись на добробут громади, на реалізацію програм соціально-економічного розвитку району та міста; нестабільності та невпевненості у майбутньому громадян (відсутність належного розміру пенсій, інших соціальних виплат); не наповненню фондів соціального страхування.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора