A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дублянська міська рада
Львівська область, Львів

24.02.2017р. Щодо припинення підприємницької діяльності фізичних осіб

24.02.2017р. Щодо припинення підприємницької діяльності фізичних осіб

Жовківське відділення Личаківської ОДПІ нагадує, що після державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізична особа продовжує обліковуватись у контролюючих органах, як фізична особа - платник податків, яка отримувала доходи від провадження підприємницької діяльності до зняття її із податкового обліку.

Така фізична особа має забезпечити остаточні розрахунки з податків від провадження підприємницької діяльності, в установлені строки подати відповідному контролюючому органу річну податкову декларацію за звітний рік, у якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця.

Відповідно до внесених змін до Податкового Кодексу, з 01.01.2017 року  фізичні особи, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності ФОП на загальній системі оподаткування за її рішенням, подають податкову декларацію за останній базовий податковий (звітний) період, в якій відображаються виключно доходи від проведення підприємницької діяльності, протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності (п. 177.11 ст. 177 ПКУ).

 Крім того, наголошуємо, що фізична особа - підприємець, яка припиняє підприємницьку діяльність повинна закрити усі рахунки відкриті у фінансових установах (крім рахунків, відкритих для зарахування коштів на вимогу фізичних осіб).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора