A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дублянська міська рада
Львівська область, Львів

26.01.2017р. Зустріч робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати з підприємцями у Потелицькій сільській Раді

Зустріч робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати з підприємцями у Потелицькій сільській Раді

Днями, відбулась зустріч членів районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення в Потелицьку сільську раду з метою роз’яснень та співбесід з суб’єктами господарювання, які проводять свою діяльність на даній території.  Проведено інформаційну роботу щодо відповідальності за порушення умов трудового законодавства. Доведено до СГД план заходів щодо детінізації виплати заробітної плати та легалізації робочих місць.

На зустрічі також підняли питання використання земель та наявність правовстановлюючих документів на землі господарських дворів.

Підсумовуючи зустріч перший заступник голови РДА Дунець Л.М. вказала, що найперше завдання, яке стоїть завжди на порядку денному - це соціальний захист громадян, і саме легалізація робочої сили, детінізація зарплат найманих працівників які суттєво впливають на соціальний захист населення. Також наголосила на важливості роботи  бізнесу на кожній території, як основної складової при формуванні бюджету. Вказала на прозорість у господарській діяльності, своєчаснісну  та повну сплату податків, а також зазначила, що до тих СПД, які працюють в «тіні» будуть застосовуватись заходи впливу, передбачені законодавством.

 

Про трудові відносини, права і обов’язки – під час зустрічі жовківських податківців  і представників пенсійного фонду з колективом ТзОВ «Фабрика іграшок  «РК».

Напередодні, заступник начальника- начальник Жовківського відділення Личаківської ОДПІ Богдан Звізло, разом з податковими  фахівцями зустрілись з працівниками виробничого цеху, а іх тут понад сорок, аби  розказати про офіційне оформлення трудових відносин, легальну заробітну плату, соціальні пільги, та, вкотре ознайомити працівників із своїми правами та обов’язками, адже сьогодні є дуже важливо, щоб люди, на своїх робочих місцях і в суспільстві були обізнаними та грамотними у своїх діях, як платники податків.

Усі працівники під час зустрічі отримали брошури, які містять основні витяги законодавства, щодо прав та обов’язків платників податків, та про порядок повернення податкового кредиту.

Творці дитячих іграшок  мали змогу поспілкуватись із фахівцями інспекції та отримати вичерпні відповіді на питання, не відриваючись від важливого  виробничого процесу. Наприкінці зустрічі керівники фабрики  провели коротку екскурсію для гостей Податківці вдячні за змістовний діалог, і сподіваються що коротка зустріч матиме позитивний результат.

Заступник начальника-начальник  Жовківського відділення  Личаківської ОДПІ  Б.Й. Звізло

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора