A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дублянська міська рада
Львівська область, Львів

26.01.2017р. Робота по легалізації заробітної плати та зайнятості населення у Жовківському районі триває…

Засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення Жовківського району

Днями, перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець провела засідання робочої групи по легалізації заробітної плати.

Завдяки активній позиції та діяльності місцевої влади, у Жовківському районі постійно проводиться робота, спрямована на становлення, та розвиток ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні».

При Жовківській  РДА працює районна робоча група з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення, до складу якої входять представники пенсійного фонду, центру зайнятості населення, районної фіскальної служби, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Водночас робочою групою проводиться відповідна робота, щодо здійснення контролю за додержанням роботодавцями мінімальних державних гарантій з питань оплати праці, обговорюються зміни з 1 січня 2017 року у законодавстві щодо збільшення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень.

Жовківське відділення Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області опрацьовують перелік мінімізаторів, з якими запланована  зустріч  на 26 січня 2017 року.

Підводячи підсумки засідання, голова районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення підкреслила, що співпраця з приватними підприємцями щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме й надалі.

Заступник начальника-начальник  Жовківського відділення  Личаківської ОДПІ  Б.Й. Звізло

 

 

Робота по легалізації заробітної плати та зайнятості населення  у Жовківському  районі триває…

26 січня під головуванням першого заступника голови Жовківської райдержадміністрації Любові Дунець відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення Жовківського району.

На засіданні були присутні: начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Жовківської райдержадміністрації Володимир Свідняк, головний спеціаліст управління соціального захисту населення Олександр Нікітін, начальник управління Пенсійного фонду у Жовківському районі Катерина Лиско, спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління Надія Мартин, директор районного центру зайнятості Микола Кришталюк, завідувач сектору доходів і зборів фізичних осіб Жовківського віділення Личаківської ОДПІ Віктор Порохняк.

На засіданні йшлося про дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці. З 1 січня 2017 року в Україні розмір мінімальної заробітної плати становить 3200 гривень.

«Мінімальна зарплата залишається державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності й господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці. Водночас розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати,»- зазначила перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець.

На засідання були запрошені роботодавці, які ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати. З ними була проведена роз’яснювальна бесіда щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати.

 Заступник начальника-начальник  Жовківського відділення  Личаківської ОДПІ  Б.Й. Звізло

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора