Дублянська міська рада
Жовківський район, Львівська область

Пільги для сімей загиблих учасників АТО на медичне обслуговування

Пільги для сімей загиблих учасників АТО на медичне обслуговування

 

 • безплатне одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення за рецептами лікарів;

Примітка: відпуск лікарських засобів безоплатно та на пільгових умовах у разі амбулаторного лікування осіб провадиться аптеками за рецептами, виписаними лікарями лікувально-профілактичних закладів за місцем проживання цих осіб.

 • безплатне першочергове зубопротезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів) — можливе як у державних так і приватних стоматологічних клініках (проте не у всіх);

Примітка: цими двома пільгами можна користуватися за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу.

 • безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням або одержання компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування.
  Хто забезпечує — структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчі органи міських рад.

Що потрібно робити:

 • Отримати довідку за формою 070/о у тій лікувальній установі, де член сім’ї загиблого проходив лікування;
 • Подати заяву та медичну довідку та довідку з місця роботи про те, що їм не видавалася безплатна путівка протягом 2 попередніх років (для працюючих осіб та осіб, що не досягли встановленого законодавством пенсійного віку, забезпечуються путівками за місцем основної роботи або за місцем обліку в структурних підрозділах);
 • Стати на облік в органі соціального захисту населення за місцем проживання.
 •  Отримати путівку в порядку черговості у міру надходження путівок строком на 18-21 день один раз на два роки.

Примітка:
1. Особа, що перебуває на обліку для забезпечення путівки в структурних підрозділах з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органах міських рад, але в поточному році одержала безплатну путівку в іншій організації, знімається з обліку.
2. Компенсація за доплату, пов’язану з поліпшенням умов проживання в санаторії, та за продовження строку лікування не здійснюється.
3. Можливо отримати грошову компенсацію замість путівки.
4. Компенсація вартості самостійного санаторно-курортного лікування членам сім’ї загиблого виплачується за їх бажанням у розмірі вартості самостійного санаторно-курортного лікування на час проведення оздоровлення, але не більше ніж середня вартість санаторно-курортної путівки.

 • щорічне медичне обстеження і диспансеризація із залученням необхідних спеціалістів;
 • першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація;
 • користування при виході на пенсію (незалежно від часу виходу на пенсію) чи зміні місця роботи поліклініками та госпіталями, до яких вони були прикріплені за попереднім місцем роботи.