A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дублянська міська рада
Львівська область, Львів

43-га ЧЕРГОВА СЕСІЯ ДУБЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІДБУДЕТЬСЯ 11 липня 2019 РОКУ О 15.00 год.

Дата: 03.07.2019 16:04
Кількість переглядів: 385

ПРОЕКТ

Порядку денного 43-ої сесії Дублянської міської ради

11 липня 2019 р. о 15:00 год.

 

На розгляд сесії внести такі питання:

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

 

1.Про порядок денний 43-ої сесії сьомого демократичного скликання

2.Про внесення змін  до міського бюджету

3.Про внесення змін в рішення №12 від 20 грудня 2018 року «Про затвердження штатного розпису апарату виконавчого комітету Дублянської міської ради на 2019 рік»

4.Про продовження повноважень секретаря Дублянської міської ради .

5. Про визначення величини пайової участі ОК ЖБК «Роял Парк» у розвитку інфраструктури Дублянської міської ради.

6.Про надання погодження на передачу в суборенду об’єкта оренди.

7.Про надання дозволу на продовження договору  оренди конструктивних елементів благоустрою для розміщення малої архітектурної форми площею 30 м.кв., терміном на 3 роки, ФОП Бенко Марії Михайлівні, для торгівлі продуктовою групою товарів в м.Дубляни, вул.Шевченка.

8.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, ведення садівництва  (учасникам АТО) та іншим громадянам.

9.Про надання погодження на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва, орієнтовною площею 0,05 га на території Дублянської міської ради, Жовківського р-н, м.Дубляни (за межами населеного пункту) «Садівниче товариство «Підмога»

10.Про надання дозволу на розроблення детального плану території гр. Міщук Андрій Ігорович, щодо зміни цільового призначення з для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості для обслуговування виробничих будівель і споруд на для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

11.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ 02.01), площею 0,2800га, що розташована за адресою: Львівська обл.,Жовківський р-н, м.Дубляни (в межах населеного пункту), вул.Мальовнича

12.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ 02.01),площею 0,3200га, що розташована за адресою: Львівська обл.,Жовківський р-н, м.Дубляни (в межах населеного пункту), вул.Весняна

13.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ 02.01), площею 0,3200га, що розташована за адресою: Львівська обл.,Жовківський р-н, м.Дубляни (в межах населеногопункту), вул.Межова .

14.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ 02.01),площею 0,3200га, що розташована за адресою: Львівська обл.,Жовківський р-н, м.Дубляни (в межах населеногопункту), вул.Пасічна

15.Про затвердження детального плану території земельної ділянки по вулиці Зелена в м. Дубляни, Жовківського району, Львівської області.

 16.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (КВЦПЗ 02.01) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Ситихів у власність гр. Мельник Володимиру Йосиповичу.

17.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (КВЦПЗ 01.03) для ведення садівництва в м. Дубляни, урочище «На торфах»  у власність гр. Крачковській Людмилі Анатоліївні.

18.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (КВЦПЗ 01.03) для ведення особистого селянського господарства в м. Дубляни, вул. Стефаника  у власність гр. Боровик Галині Володимирівні.

19.Різне


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора