Дублянська міська рада
Жовківський район, Львівська область

Засідання виконавчого комітету Дублянської міської ради заплановано на 24.04.2018р. о 16:00год. у актовому приміщенні Дублянської міської ради.

Засідання виконавчого комітету Дублянської міської ради заплановано на 24.04.2018р. о 16:00 год. у актовому приміщенні Дублянської міської ради.

Проект порядку денного:

1. Про надання дозволу Ільницькому В.В. на дарування частки квартири дочці, Ільницькій О.В. за адресою м.Дубляни  вул. Львівська, 7/5

2. Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, площею 0,0859 га по вулиці Садова 4 Жовківського району Львівської області.

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 25 березня 2003 року № 29 «Про зміну адреси житлових будинків військового містечка в м.Дубляни».

4. Про внесення у квартирну чергу Дублянської міської ради Янушевич Людмили Анатоліївни

5. Про затвердження Порядку надання одноразової грошової матеріальної допомоги за рахунок коштів Дублянської міської ради

6. Про затвердження положення про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам в місті Дубляни та складу комісії із визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

7. Про затвердження плану заходів з нагоди святкування Дня міста Дубляни 13 травня 2018 року

8. Про присвоєння поштових адрес об’єктам, що знаходяться на балансі Львівського національного аграрного університету України« повернутися до списку новин